O nas
Specjalizujemy się w przewozach materiałów sypkich, stawiamy na jakość oraz solidność usług. Świadczymy usługi na terenie naszego kraju oraz całej Europy.
Mając na uwadze dobro środowiska w 2013 roku jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy do eksploatacji ciągniki siodłowe MAN TGX 18.440 z silnikami spełniającymi najnowszą normę emisji spalin EURO 6.
Dysponujemy 1050 m2 powierzchni składowania w magazynach, myjnią do mycia cystern lub silosów
oraz ok. 100 nowoczesnych zestawów.
Posiadamy również system zarządzania jakością ISO 9001:2008, GMP, HACCP oraz SQAS. Pojazdy w naszej firmie objęte są monitoringiem GPS który  umożliwia między innymi dokładniejsze planowanie oraz weryfikację wizyt u klienta. Każde auto wyposażone jest w skaner oraz nowoczesny komunikator dzięki któremu istnieje możliwość przesyłania dokumentów rozładunkowych już 5 minut po rozładunku towaru u klienta.

więcej…


Tabor
Mając na uwadze dobro środowiska w 2013 roku jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy do eksploatacji ciągniki siodłowe MAN TGX 18.440 z silnikami spełniającymi najnowszą normę emisji spalin EURO 6.
Do dyspozycji posiadamy 100 zestawów.
Posiadamy ciągniki siodłowe marki MAN oraz RENAULT oraz naczepy marki FELDBINDER o pojemności 36-63 m3  
Wszystkie naczepy posiadają aktualne badania Transportowego Dozoru Technicznego- TDT , który jest pod stałym nadzorem inspektorów oraz badania Inspekcji Sanitarnej.
Pojazdy w naszej firmie objęte są monitoringiem GPS który umożliwia między innymi dokładniejsze planowanie oraz weryfikację wizyt u klienta. Każde auto wyposażone jest w skaner oraz nowoczesny komunikator dzięki któremu istnieje możliwość przesyłania dokumentów rozładunkowych już 5 minut po rozładunku towaru u klienta.
Wszystkie samochody, naczepy objęte są stałą polisą ubezpieczeniową w zakresie szkód powstałych podczas transportu, załadunku lub rozładunku i obejmuję ruch krajowy oraz zagraniczny.

więcej…


Praca

ZATRUDNIMY KIEROWCÓW
NA UMOWĘ O PRACĘ


SYSTEM: 2/1, 2/2

Jako nieliczni w regionie, profesjonalnie szkolimy kierowców bez doświadczenia!!!
Nauka z doświadczonym kierowcą na trasach międzynarodowych, bez żadnych dodatkowych kosztów związanych z przyuczeniem.

Dla kierowców chcących się zatrudnić w naszej firmie, organizujemy bezpłatne i profesjonalne szkolenie ( dla osób z dalszych stron oferujemy nocleg na koszt firmy ). Do współpracy zapraszamy kierowców z całej Polski (zostawienie aut na weekend uwzględniające miejsce zamieszkania).
Nasze 25-letnie doświadczenie w branży transportowej, gwarantuje szkolenie i pracę według najwyższych europejskich standardów.
Posiadamy bardzo dobre wyposażenie dydaktyczne do zajęć teoretycznych, jak i bardzo nowoczesny park maszyn używany zarówno do szkolenia jak i dalszej pracy.
Zajęcia przeprowadzane są, przez bardzo doświadczoną kadrę instruktorską, posiadającą bardzo bogate doświadczenie w zakresie wykonywanej pracy.

więcej…